Bu Kışın En Trend Şapka ve Bereleri

Anasayfa / Alışveriş / Bu Kışın En Trend Şapka ve Bereleri
Bu Kışın En Trend Şapka ve Bereleri

Kış kombininin vazgeçilmez aksesuarları tabi ki şapka ve bereler. Her senenin moda kıyafetleri değiştiği gibi bere ve şapkalarda da aynı değişim söz konusu. Bu kışının trendleri ise örgü kasketler, dantelli şapkalar ve gazeteci şapkalar. Şimdi bu modelleri biraz daha yakından inceleyelim.

Geniş Kenarlı Şapkalar

Geniş kenarlı şapkalar her yıl olduğu gibi bu senede oldukça moda. Kahverengi, siyah ve kırmızı renk ise en çok tercih edilenler arasında. Geniş kenarlı şapkalar her tür kıyafetle rahatça kombinlenebildiği için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu güzel şapkalar ile Fransız kadınlarının havasını yakalayabilirsiniz.

Örgü Kasket Şapka ve Bereler

Örgü kasket ve bereler aslında her sezonun gözde aksesuarlarındandır. Genelde şapka ve şal birlikte kullanılır bu kombinlerde. Diğer modellere oranla örgü modeller daha kullanışlıdır aynı zamanda soğuk kış günlerinde bizi sıcacık tutar. Yeni sezonda haki yeşili, hardal sarısı, pembe, kırmızı ve nude tonları en çok tercih edilen renkler arasında. Sade modellerin yanı sıra farklı desenlerden oluşmuş modellerde oldukça beğenilen modeller arasında.

Davlumbaz Şapkalar

Sadelikten sıkılıp daha sıra dışı bir tarz elde etmek istiyorsanız davlumbaz şapka modelleri tam size göre. Feminen bir görüntü oluşturmak isteyen bayanlar bu modellere kesinlikle bayılacaklar. Genellikle Chanel ve Calvin Klein markalarında daha çok bulabileceğiniz bu modeller farklı ve havalı görünmenizi sağlayacaktır.

Dantel Şapka ve Bereler

Estetik görüntüye düşkün olan bayanların tercihlerinin başında gelen dantel şapka ve bereler bu sezon oldukça ilgi görecek. Gerçi kış mevsimine pek uygun olduğu söylenmez çünkü sıcak tutma konusunda hiçte başarılı değiller. Ama çokta soğuk olmayan mekanlarda aksesuar olarak kullanılıp zarif ve ilgi çekici bir görüntü elde edebilirsiniz. Bir çok markada bulabilmeniz mümkün.

Şekilli Şapkalar

Davlumbaz şapkalar gibi daha çok feminen bir görüntü elde etmek isteyenlerin tercih edeceği bu şekilli şapkalar ile oldukça ilgi çekici görüneceksiniz.

Gazeteci Şapka Modelleri

Çekici ve etkileyici bir görüntü için tercih edebileceğiniz gazeteci şapka modellerini bu sezon oldukça sık göreceğiz. Doğru bir şekilde kombinlendiği zaman size entelektüel bir hava katacaktır. Aynı zamanda kış mevsimine uygun ve sıcak tutan bir ürün olduğu için tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Genelde kahverengi ve tonları tercih edilmekte bu modelde.

Yorum Yap

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.