2021 Yazında Plaj Giyim Modası

Anasayfa / Alışveriş / 2021 Yazında Plaj Giyim Modası
2021 Yazında Plaj Giyim Modası

Pandemi ile zorlu geçen bir dönemin ardından yasakların büyük ölçüde kaldırılması ile bu yaz biraz daha rahat bir tatil geçirebileceğiz. Tatilinizi otelde, tatil köylerinde, kamplarda veya bungalovlarda geçirmeyi planlayabilirsiniz. Yada kendi yazlık evinizde. Ancak nereye giderseniz gidin yeni sezonun plaj modasını takip etmekten vazgeçmeyin. Bu tatil süresince kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Plaj giyim modasında 2021 yazında ön planda olanlar:

Mayo ve Bikini

Mayo ve bikini modellerinde son yıllarda tropikal desenler çok tercih edilir hale geldir. 2021 yaz modasında da aynı ilgi devam etmekte. Farklı renklerle harmanlanmış egzotik bitkilerden oluşan mayo ve bikini desenleri çok sevilmektedir. Asimetrik kesim, tek omuz ve kemer detayları da oldukça sık kullanmaktadır.

Tropikal desenlerin yanı sıra geçen yıl başlayan neon trendi bu yıl da devam etmekte. Yüksek bel bikiniler, fırfırlı modeller ve retro desenlerde oldukça ilgi görmektedir.

Kimono

Son yıllarda ilgi gören ve oldukça günlük yaşantıda da kullanılan kimonolar plajlarda da oldukça sık tercih edilmeye başlamıştır. Rahatça giyilebilmesi, ferah tiril tiril olmasından dolayı plaj elbisesi olarak çok kullanışlıdır. Birçok renk ve desene sahip olması her zevke hitap etmesini sağlamaktadır.

Peştamal

Peştamal denilince aklınıza ilk gelen hamam olsa da artık plaj giyimi olarak da oldukça sık kullanılmaktadır. Sudan çıktığınız an üzerinize alabileceğiniz havludan daha hafif ve çabuk kuruyan bir plaj giyimidir. Havlu amacı ile kullanımının yanı sıra pareo amacı ile de kullanabilirsiniz. Oldukça az yer kapladığı için plaj çantanızın olmazsa olmazlarından biri olacaktır.

Terlik

Plajda genellikle parmak arası terlikler tercih edilmektedir. Bu sezonun moda terlikleri püsküllü parmak arası terliklerdir. Özellikle süslü şeylerden hoşlanan kadınlar tarafından bu püsküllü terlikler oldukça ilgi görecektir.

Ancak çok fazla süs sevmiyorsanız sizler içinde klasik kalın tabanlı ve sade bantlı terlik modelleri bulunmaktadır. Bu yol terliklerde nude tonları tercih edilmektedir.

Çanta ve Şapka

Plajda çanta ve şapka mutlaka yanınızda olması gerekenler arasındadır. Bu yılın şapka trendleri hasır şapkalar. Hasır çantalar ile de harika bir kombin oluşturmaktadır. Hasır şapka ve çanta bize eskilerin retro modasını hatırlatsa da bu tarzı sevenler oldukça fazla.

Hasır şapkanızın üzerine mayo veya bikininizin renkleri ile uyumlu bir fular takarak hareket kazandırabilir ve şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra tropikal desenli ve çizgili bez çantalarda bu yazın moda çantaları arasında yer almaktadır.

Şimdiden iyi tatiller!

Yorum Yap

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.