Bir Kış Rüyası

Anasayfa / Kitap / Bir Kış Rüyası
Bir Kış Rüyası

Kitabın yazarı: Debbie Macomber

Sayfa sayısı: 173

İlk basım yılı: 2020

Bir Kış Rüyası – Okuyucu yorumu:

“Genelde Debbie Macomber kitaplarını okumaktan çok hoşlanırım. Şimdiye dek yayınlanan tüm kitaplarını eksiksiz okuyorum bu sebepten dolayı. Ancak nedense daha önce olduğu gibi bu Noel temalı hikayelerinden pek hoşlanmıyorum.

Bu kitapta onlardan biriydi. Kısacık bir öyküydü ve çok gereksiz bir konusu vardı. Yani böyle sıradan ve tahmin edilebilir tarzda bir hikayeydi. Çiftin arasındaki sohbet çok ergenceydi. Ki günümüz ergenleri bile artık bu kadar saçma sohbetler içerisine girmiyor diye düşünmekteyim.

Hayat tesadüflerle doludur ve hayatınızın aşkını bu tesadüfler esnasında bulabilirsiniz mesajı veren bir konusu vardı. Ama hayatımızın aşkını bulmamız bu kadar kolay olmamalı bence. Yada aşk bu kadar basit bir şey olmamalı. Bu kadar basitmiş gibi anlatılıp yansıtılmamalı.

Konuya birazda atraksiyon katmak amacı ile FBI’ın bile işin içinde olduğu bir kovalamaca ve soruşturma ortaya atılıyor. Ama o bile çok saçma bir şekilde son buluyor. Yani duruma biraz polisiye eklemek bile hikayeyi güzel hale getirememiş.

Kitabın yorumlarına internette biraz göz attığımda çok keyifli ve güzel bulan hatta hikayeye bayılıp hiç bitmesin isteyenler bile olmuş. Herkesin zevki ve öykülere bakış açısı farklı tabi. Ama kendi açımdan 1 günde bitirmeme rağmen kitabı zaman kaybı olarak gördüm. Sanırım bir süre Debbie Macomber kitaplarını okumaya ara versem iyi olacak. Çünkü son zamanlarda okuduğum birkaç kitabından sonra çok sevdiğim yazara karşı olumsuz düşünceler içerisindeyim. O açıdan biraz mola zamanı.

Bu kitabı da üzgünüm ama tavsiye edemeyeceğim. Yine de sizi yanlış yönlendirmek istemem. Belki siz seversiniz.”

Yorum Yap

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.