Dudağınızın Şekli Kişiliğiniz Hakkında Ne Anlatıyor?

Anasayfa / Aile-İlişkiler / Dudağınızın Şekli Kişiliğiniz Hakkında Ne Anlatıyor?
Dudağınızın Şekli Kişiliğiniz Hakkında Ne Anlatıyor?

Karşınızdaki kişinin dudak şekline bakarak bile karakter analizi yapmak mümkün. Kişinin dudak şekli, karakteri hakkında birçok ipucunu ele vermektedir.

Alt dudak ve üst dudak eşit

Bu kişiler genellikle dengeli, sorun çözmeye yatkın ve makul bir kişiliğe sahiptirler. Eleştiriye oldukça açıktırlar. İnsanların fikirlerine ve düşüncelerine saygı duyarlar. Onlar için bardağın yarısı hep dolu olduğu için sinirlendirmeniz neredeyse imkansızdır. Bir şekilde eğlenmeyi ve gülmeyi başarırlar.

İnce ama hafif kabarık dudak

Bu dudaklara sahip insanlar biraz yaramaz ve nazlı olurlar. Kendi duyguları ve konforları hayattaki her şeyden önce gelir. Biraz bencil olduklarını düşünebilirsiniz ama mesele bencil olmaları değil ilgiye ihtiyaçları olmasıdır. Bunun yanı sıra çok sadık ve iyi bir arkadaştırlar. İhtiyacınız olduğunda ilk yardımınıza gelecek olan kişidir.

Çok ince bir üst dudak

Lider ruhlu bir kişilikleri vardır. İkna kabiliyeti çok güçlüdür. Çözüm odaklı bir yapıları vardır. Her koşulda başarılı olmanın ve sorunları çözmenin bir yolunu bulurlar. Hayattaki öncelikleri karakterli bir insan olarak var olmak olduğu için illa ki biriyle birlikte olmak zorunda hissetmezler kendilerini. Yani romantik ilişkiler konusunda pek başarılı değillerdir.

Kalın ve yumuşak dudak

Bu tip dudaklara sahip insanlar sorumluluk almak için yaratılmıştır diyebiliriz. Sokaktaki hayvanları beslemek, bakım evindeki yaşlılarla ilgilenmek, yardım organizasyonlarına katılmak tamda bu kişilere göredir. Sürekli birilerini koruma isteği vardır. önce hep başkalarını düşünürler. Bu yüzden de çok iyi bir ebeveyn olurlar.

Üst dudak alt dudaktan daha kalın

Bu kişiler ilgiyi çok severler. Dikkat çekmekten hoşlanırlar. Çok duygusal ve aşkı seven bir yönleri vardır. İlgi odağı olmaya bayılırlar. Aynı zamanda çok şakacı eğlenceli bir yapıları vardır.

Alt dudak üst dudaktan daha kalın

Masa başı hiç sevmezler ya da sürekli çalışmayı. Bu kişiler daha çok enerjik bir yaşantı peşindedirler. Yeni arkadaşlar, yeni mekanlar, yeni keşifler tam onlara uygun olan yaşam biçimidir.

İnce dudaklar

Yalnızlığı çok severler. Kendi başlarına vakit geçirmekten hoşlanırlar. Kendi problemlerini tek başına çözmeyi tercih ederler. Sosyal ortamlarda da gayet keyifli vakit geçirirler ve rahatsızlık duymazlar ancak genel tercihleri yalnız olmaktır.

Keskin bir dudak oyuğu

Çok yaratıcı insanlardır. Ressam ya da müzisyen olma ihtimalleri yüksektir. Herkesle muhabbet içerisindedirler ve isim ya da simaları asla unutmazlar. Etraflarında olup biten birçok şeye hakimdirler.

Yuvarlak bir dudak oyuğu

Duygusal, hassas ve kibar kişilerdir. Başkalarına yardım etmeyi çok severler. Çevresindeki insanlar ya da dünya için hep iyi şeyler yapmak isterler.

Belli belirsiz bir dudak oyuğu

En güvenilir ve en sorumlu insanlardır diyebiliriz. Hiç bir acı onları yıldıramaz. Kendilerine has bir düzenleri vardır  ve her şey bu düzene göre zamanında yapılmalıdır. Onlara göre çözümsüz problem yoktur. Hatta imkansız diye bir şey de yoktur.

Yorum Yap

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.