Eski Sevgilinizin Geri Dönmek İstediğini Gösteren İşaretler

Anasayfa / Aile-İlişkiler / Eski Sevgilinizin Geri Dönmek İstediğini Gösteren İşaretler
Eski Sevgilinizin Geri Dönmek İstediğini Gösteren İşaretler

Eski sevgilinizle yeniden birlikte olmak istiyor olabilirsiniz ya da onun sizden sonra ne durumda olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bu konularda ne düşünüp ne hissettiğini tam olarak bilmeniz mümkün olmasa da bazı işaretler sayesinde bunu anlayabilmeniz mümkündür.

İşte sizi hala unutamadığını gösteren o işaretler:

İletişim kurmaya çalışır

İlişki son erdiğinde artık aranızdaki iletişimde sona ermiş demektir. Bu iletişime eski sevgilinizin ailesi ve arkadaşları ile görüşürken ondan bahsetmemek de dahildir. Tabi bazı durumlarda ailesi ve arkadaşları ile de bağınızı kopartmış olabilirsiniz.

Bu iletişim sonlandırma durumu iki taraf içinde geçerlidir. Ancak eski sevgiliniz bu kurala uymayıp sizle iletişime geçmek ya da çevrenizdekilerle sizin hakkınızda konuşmaya çalışıyorsa hala size karşı ilgisi var demektir.

Size ait eşyaları saklamaya devam eder

Kişisel eşyalarınızı siz e geri vermiyor ve hala saklıyorsa sizden vazgeçemiyor demektir. Artık umurunda olmamış olsanız size ait eşyaların onun için bir anlamı olmayacak ve onlardan kurtulmaya çalışacaktır. Eğer saklıyorsa hala size ait şeyler önem veriyor demektir.

Sizi sosyal medyadan takip ediyorsa

Eğer hala sizin ne yaptığını ne paylaştığınızı merak edip sizi stalklamaya devam ediyorsa aklında hala siz varsınız demektir. Hatta sizinle doğrudan iletişime geçmeye cesareti olmasa da paylaşımlarınızı beğenme ya da basit yorumlar yapma gibi eylemlerde bile bulunabilir.

Eskisinden daha iyi olduğunu göstermeye çalışması

İlişkinizin bitme sebebi onda beğenmediğiniz yönler ise size değiştiğini ve artık daha iyi biri haline geldiğini göstermeye çalışır. Bu bazen gerçektir. Ama bazen de sizi yeniden elde etmenin bir yoludur.

Üzgün paylaşımlar yapmak

Sosyal medyada sık sık üzgün sözlere sahip şarkı ya da alıntılar paylaşıyorsa bu gibi paylaşımlarla size duygularını anlatıp mesaj vermeye çalışıyordur.

Farklı alışkanlıklar edinir

Ayrılıkla başa çıkabilmek için kendine yeni uğraşlar bulmaya çalışır. Bu bazen spora başlamak ya da bir hobi edinmek gibi faydalı şeyler olabileceği gibi bazen de sigaraya ve ya içkiye başlamak gibi kötü alışkanlıklarda olabilir. Her iki durumda da ayrılıkla baş edemediğini ve kendisini bu şekilde oyalamaya çalıştığının göstergesidir.

Mutsuz olduğunda sizi arar

Kendini kötü hissettiğini ve sizden başkasının onu anlayamayacağını düşündüğü için sizi aradığını söyler. Ve sizinle dertleşmeye çalışır. Ona iyi gelen tek kişi olduğunuzu belirtir. Bu sizden vazgeçemediğinin göstergesidir.

Çok sık sevgili değiştirir

Sizden ayrıldıktan sonra hayatındaki boşluğu kapatmak için ya da sizi kıskandırmak için sık sık sevgili değiştirir. Ancak hiçbiri ile devam edemez. İlişkilerinde başarı gösterememesi sizin yerinizi dolduramadığı anlamına gelir.

Hayatına kimseyi sokmaz

Bazı erkeklerde tam tersi yalnızlığı tercih ederler ve sizden sonra hayatına kimseyi sokmazlar. Hatta normal arkadaşları ile bile görüşmeyi azaltır. Bu bunalımda olduğu ve siz olmadan yaşamının kötüye gittiği anlamına gelmektedir.

Size eskisinden daha iyi davranır

İlişki boyunca size birçok konuda kötü davranan kişi ayrıldıktan sonra çok daha iyi davranmaya başlar. Bu şekilde size değiştiğini ve ilişkiye bir şans vermenizi düşündüğünü göstermeye çalışır.

Eski anılarınızı hatırlatırlar

Sizinle hala iletişim halinde ise herhangi bir konuda konuşurken sürekli eski ortak anılarınızdan bahseder. O anları size hatırlatıp yeniden duygularınızın harekete geçmesini sağlamaya çalışıyorlardır.

Sizden nefret ediyormuş gibi davranır

Sizi yeniden elde edemeyecek olmak onda hırs ve kızgınlığa neden olur. Bundan dolayı da sizi hala sevmesine rağmen sizden nefret ediyormuş gibi tepkili davranır. Bu kendi duygularını bastırmanın en kolay yoludur.

Dış görünüşüne özen gösterir

Onu yeniden beğenmeniz için ve ilginizi çekebilmek için giyim tarzına ve dış görünüşüne her zamankinden daha fazla özen gösterirler. Bu durum onu yeniden beğenip aşık olmanız içindir.

Yeni ilişkilerinize karışır

Sizinle ilgilenen birileri var ise ya da yeni bir ilişkiye başlamışsanız bu durma müdahale etmeye çalışır. Yeni ilişkinizi onaylamaz ve size onu kötüler.

Yorum Yap

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.