Kışlık Beyaz Pantolon Kombinleri

Anasayfa / Alışveriş / Kışlık Beyaz Pantolon Kombinleri
Kışlık Beyaz Pantolon Kombinleri

Beyaz pantolon bir çoğumuz tarafından sevilir. Ama güzel ve doğru kombinlenebilmesi hoş görünmesi açısından şart. Bugün sizlerle bu konuda dikkat etmemiz gerekenler neler onu ele alalım.

Doğru parçalarla kombinlediğiniz sürece her mevsim giymeniz mümkün. Yani öyle beyaz pantolon bahar-yaz rengidir gibi bir ön yargıya gerek yok. Beyaz pantolon çoğu kişide gayet şık ve zarif bir görüntü oluşturur. Bu sebepten ötürü özellikle iş kadınları sıkça tercih etmekte.

Yüksek belli ve beyaz kumaş pantolonlar iş yaşamında oldukça tercih edilenler arasında. Ama çok düz hatlı bir vücudunuz varsa dar beyaz pantolonlardan uzak durmalısınız. Çünkü bu sizi olduğunuzdan daha da düz ve zayıf gösterir. Zayıflık güzel tabi ki hepimizin istediği bir şey ama “çırpı” gibi görünmekte istemeyiz herhalde.

Beyaz zor bir renk olmadığı için renk uyumu açısından kombinlemek gayet basittir.

Eğer amacınız şık görünmek ise;

Üzerine istediğiniz renkte gömlek beyaz bluz giyerek kombin oluşturabilirsiniz. Altına giyeceğiniz ayakkabı beyaz dışında bir renk olmalı mutlaka. Ya çantanıza yada üzerinize giymiş olduğunuz gömlekle uyumlu olabilir.

Beyaz renk ile siyahın uyumunu tartışmaya bile gerek yok tabi ki de. Bu iki rengi bir arada kullanarak çok şık ve seksi görünebilirsiniz.

Her mevsim rahatlıkla giyebilirsiniz beyaz pantolonları dedik ama tabi ki mevsime uygun kumaştan üretilmiş olması şartıyla. Kışın hava şartlarından dolayı üşememeniz için daha kalın kumaşlardan üretilmiş beyaz pantolonları bulabilmek mümkün. Kalın kumaş pantolonlar, kalın kot pantolonlar, kadife pantolonlar gibi beyaz pantolonların birçok çeşidi bulunmakta.

Yüksek bel kışlık beyaz pantolonlarınız ile bu sezon oldukça moda olan kısa kazakları kombinleyebilirsiniz.

  • Kışlık beyaz pantolonlarınız ile kalın kadife gömleklerde oldukça hoş durmakta.
  • Uzun renkli hırkalar ile de beyaz pantolonlarınızı kullanabilirsiniz.
  • Beyaz pantolon üzerine beyaz kazak giyip bunu da uzun siyah hırka ile kombinlemeniz sizi çok şık gösterecektir.
  • Havuç model beyaz pantolonlarınızın üzerine kazak giymek ve kazağı pantolonunuzun içine katlamak çok farklı bir hava katacaktır.
  • Beyaz pantolonlarınız ve üzerine giydiğiniz parça ile uyumlu kolye, şal, çanta gibi aksesuarlar kullanmak sizi olduğunuzdan daha şık gösterecektir.

Beyaz pantolon ile ayakkabı uyumu konusuna değinecek olursak ta beyaz dışında istediğiniz her rengi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tabi ki çantanız yada üzerinize giydiğiniz renkle uyumlu olmak şartıyla.

Yorum Yap

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.