Küçük Dokunuşlarla Muhteşem Banyolara Sahip Olabilirsiniz

Anasayfa / Dekorasyon / Küçük Dokunuşlarla Muhteşem Banyolara Sahip Olabilirsiniz
Küçük Dokunuşlarla Muhteşem Banyolara Sahip Olabilirsiniz

Son dönemlerle dekorasyon konusunda birçok kişi kendi tasarımlarını kendisi yapmaktan daha fazla hoşlanıyorlar. Sosyal ortamlarda birçok örneğine rastlayabileceğiniz DIY(kendin yap projeleri) çok ilgi görmekte. Banyolar içinde birçok farklı dekorasyon fikri mevcut. Üstelik çok az fiyata çok şık banyolara sahip olmak sizin elinizde. Bugün ki yazımızda bununla ilgili birkaç fikir sunmak istedik size. Gerisi tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış.

Ahşap raflar

Banyo duvarlarınız ahşap raflar koyarak buraya havlu ya da temizlik malzemelerinizi koyabilirsiniz. Hem yeni bir yer kazanmış olursunuz hem de değişik bir hava katar banyonuza.

Duvarlara monte raflı dolaplar

Banyonuz çok dar ise ve banyo dolabı sığmıyorsa duvara monte dar raflı bir dolap monte edebilirsiniz. Böylece birçok eşyanızı koyabilmek için bir yer elde etmiş olursunuz.

Küvet kenarına havluluk

Küvetinizin kenarına erebileceğiniz bir yere havluluk monte edebilirsiniz. Bu tarz havlulukları banyo ürünleri satan yerlerde ya da yapı marketlerde bulabilmeniz mümkün. Tellerden oluşan bu havluluklar sayesinde çok pratik bir şekilde banyo sonrası havlu ve bornozunuza ulaşabilirsiniz.

Kasa ve paletlerden raf

Palet ve kasalardan kendinize raflar yapabilirsiniz. Banyonuza çok hoş bir hava katacaktır. Bu raflara havlularınızı koyabilir ya da minik aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Banyonun nemli bir ortam oluşundan dolayı çürüme yapabilir diye düşünebilirsiniz ama öyle bir sıkıntı söz konusu olmuyor. Rahatlıkla kullanabilirsiniz yani.

Kavanozlarınızı değerlendirin

Boş kavanozlarınızı boyayarak ya da değişik materyallerle süsleyerek banyonuzda değerlendirebilirsiniz. Örneğin; kulak pamuğu ya da makyaj temizleme pamuğu gibi malzemelerinizi bu kavanozlara koyabilirsiniz.

Plastik sepetten havluluk

Havlularınızı amaçlarına uygun olarak plastik sepetlerin içersine koyarak gruplandırabilirsiniz. Yada tahta kasalarla yaptığınız gibi plastik sepetlerle de duvar rafı yapabilirsiniz.

Renkli klozetler

Banyonuzun daha renkli ve canlı bir ortama dönüşmesi için klozetlerinizi üzerine klozetlere özel satılan stikerlar yapıştırabilirsiniz. Böylece daha renkli ve eğlenceli bir banyonuz olabilir.

Aynalar

Banyonuzun da sadece lavabonun olduğu yerde küçük bir ayna kullanmak yerine uygun olan bir duvarını çok büyük bir boy aynası ile kaplamanız banyonuzu olduğundan daha büyük gösterecektir.

Yorum Yap

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.