Kum Beji Rengi Duvar Boyası

Anasayfa / Dekorasyon / Kum Beji Rengi Duvar Boyası
Kum Beji Rengi Duvar Boyası

Son dönemin en yaygın duvar boyası renklerinden biride kum beji. Kum beji sadelikten yana olanların tercih edeceği bir renk. Pastel tonlarında çok açık bir renktir. Kum beji evin her odası için uygun bir renktir. Evinize sakin bir hava katacaktır.

Kum beji rengi içerisinde kahve, sarı ve beyaz renk mevcuttur. Bu renklerin karışımından ortaya çıkmış bir renk çeşididir.

Kum beji duvarlar ile mobilya dekorasyonu uyumu nasıl olmalıdır?

Kum beji rengi sadeliği temsil ettiği için daha sade ve minimalist bir dekorasyon ile uyumlu olacaktır. Neredeyse her renkle uyum sağlayabilir. Çok açık tonda bir renk olduğu için odanızın oldukça ferah görünmesini sağlayacaktır. Çok açık bir ton olduğu için mobilya ve diğer eşyalarınızın ön plana çıkmasını sağlayacaktır.

Kum beji toprak renklerini barındıran bir yapıda olduğu için bu tonlardaki her koltuk ile uyumlu görünecektir. Kızıl kahve, mürdüm, vişne ve altın rengi koltuklar ile harika görünecektir. Bunun yanı sıra mor, mavi ya da zümrüt yeşili renkleri ile de zıt bir kombin oluşturabilirsiniz. Siz hangi rengi kullanırsanız kullanın bu kum beji duvarlar ile öne çıkacaktır.

Kum beji renginde boyanmış olan bir duvarda istediğiniz tablo ve aksesuarı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kum beji çok açık ve sade bir renk olduğu için duvardaki aksesuarınızı direkt ön plana çıkaracaktır.

Avize rengi olarak bakır yada altın rengini tercih etmeniz kum beji rengi duvarlarınız ile harika bir uyum sağlayacaktır.

Kum beji duvarlarınız salonunuza sadelik katacağı için bu ortamı biraz hareketlendirmek için geniş yapraklı bitkiler ile ortama doğal bir renk katabilirsiniz.

Piyasada satılan boya markalarının neredeyse hepsinde Kum beji rengi mevcuttur. Kalitesine güvendiğiniz bir boya markasının Kum beji rengini satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.