On İki Gün

Anasayfa / Kitap / On İki Gün
On İki Gün

Kitabın yazarı: Debbie Macomber

Sayfa sayısı: 230

İlk basım yılı: 2018

On İki Gün – Okuyucu yorumu:

“Debbie Macomber’ın Noel zamanlarını çok sevdiğini artık bilmeyeniniz kalmamıştır sanırım. Yani yazarın kitaplarını takip ediyorsanız sırf Noel temalı birçok farklı öyküyle karşımıza çıktığının farkındasınızdır. Bu da onlardan biriydi.

Ve Noel içerikli tüm kitaplarında olduğu gibi konu biraz kısaydı ve pembe dizi tadındaydı. Yani okurken insan bir yaz dizisinin senaryosunu okuduğunu düşünebiliyor. Konu çok tahmin edilebilir ve basitti. Ama sıcak anlatımından dolayı okumaktan pişman olmayacağınız türdendi.

Bir sosyal deney olarak başlayan iletişimin güzel bir aşka dönüşmesini konu almıştı. İnsanları iyilikle yola getirmenin mümkün olabileceğine dair güzel bir öyküydü. Gerçek hayatta bu her zaman mümkün olamasa da olabileceğini düşünmek bile umut vaat ediyor. Çünkü normalde öyle her zaman yaptığımız iyiliklerin kıymeti bilinmiyor ne yazık ki. Yine de öyle olabilse ne güzel olurdu dedirtecek bir hikayeyi okumak da insana iyi geliyor.

Okurken sizi yormayacak ve dinlendirici bir etki bırakacak bir kitaptı. Okumanızı öneririm.”

Kitaptan alıntılar:

“Sevdiğin birini kaybettikten sonra hiçbir zaman tamamen iyileşemesen de alışıyorsun bir süre sonra. Hayatımdaki bu kara deliğin etrafında yürümeyi öğrendim sayılır.”

“İnsan bir defada ancak belirli bir miktar mutluluğu kaldırabilir.”

“Düşünceli olmak bir gölün sakin sularında kendi yansımanıza bakmak gibi. Ama düşünceli bir davranış yüzeyine atılmış bir taş gibi o suları dalgalandırıyor.”

Yorum Yap

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.