Oversized Kazak Kombinleri

Anasayfa / Alışveriş / Oversized Kazak Kombinleri
Oversized Kazak Kombinleri

Bazen ne giymek istediğinize yada nasıl görünmek istediğinize karar veremezsiniz. Spor, şık, yada tamamen rahatlık ve sıcak tutması? İşte tüm bu kararsızlığın çözümü dolabınızda oversized kazak bulunması. Çünkü sizi tercih yapmak zorunda bırakmayacaktır. Bu kış sokak modasının trendlerinden olan bu büyük beden kazaklar kış aylarında kurtarıcınız diyebiliriz.

Bu sezon vitrinlerde çok sık gördüğümüz bu oversized kazaklar günlük kombinlerimiz için çok cool görünmenizi sağlayacak.

Gömlek ve oversized kazak kombini

Günlük kombinleriniz de mutlaka gömlek ve oversized kazak ikilisini denemelisiniz. Hem sade ve rahat ama aynı zamanda çok şık görünmenizi sağlayacaktır küçük aksesuarlarla şıklığınızı daha da etkili hale getirebilirsiniz. Hatta sade stilettolarınız ile muhteşem bir görüntü elde edebilirisiniz.

Etek ve oversized kombini

Mini eteklerinizi soğuk kış günlerinde de rahatlıkla giyebilmeniz mümkün. Bunun için oversized kazalar ile kombinlemeniz yeterli. Dantel yada deri detaylı mini eteklerinizi oversized kazaklarınız ile kullanarak çok hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Sadece mini etekler ile değil dar midi etekleriniz yada maksi etekleriniz ile de oversized kazaklarınızı kombinleyerek sofistike bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Daha salaş ve günlük bir kombin içinse uzun pileli yada kloş etekler ile oversized kazaklarınızı kombinlemeniz yeterli. Kazak renginizi eteğinizin tonlarında olmasına da özen göstermelisiniz.

Uzun etek ve oversized kazak ile kombin oluşturup aynı zamanda kıvrımlarımı da ortaya çıkartmak istiyorum diyorsanız belinize ince bir kemer takabilirsiniz. Kazağınızla aynı renk olmalı kemeriniz. Çünkü eğer çokta uzun boyu değilseniz farklı renkte bir kemer takmak boyunuzu ikiye bölecektir ve daha kısa görünmenize neden olacaktır.

Deri pantolon ve oversized kazak uyumu

Dar deri pantolonlarınızın üzerine bol oversized kazak giyerek rahat ve salaş bir stil oluşturabilirsiniz. Rahatlığın yanı sıra gayet feminen bir kombinde elde etmiş olursunuz bu sayede.

Jean pantolon ile oversized kazak

Jean pantolonlar herkesin ve her dönemin vazgeçilmezlerindendir. Spor stili tercih edenlerdenseniz kot pantolonlarınızın üzerine oversized kazak giyerek çok hoş bir spor şıklığı elde edebilirsiniz.

Oversized kazaklarınız modelleri gereği bol olduğundan daha basık görünmenize sebep olabilir. Bu yüzden eğer boyunuz çok uzun değilse bunu dengeleyecek kombinler oluşturmanızda yarar var. Örneğin topuklu ayakkabı tercih etmek bunun için bir çözüm olacaktır. Ayrıca kazak ve altına giyeceğiniz parçanın aynı renk olması da daha zayıf ve uzun görünmenizi sağlar.

Ama zaten uzun bir boyunuz varsa çok şanslısınız çünkü istediğiniz kombini özgürce oluşturabilirsiniz. Bu yüzden kontrast renkleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.