Sezonun Cesur ve İddialı Rengi: Kırmızı

Anasayfa / Alışveriş / Sezonun Cesur ve İddialı Rengi: Kırmızı
Sezonun Cesur ve İddialı Rengi: Kırmızı

Yeni sezonda kırmızı rengi yaşamın tüm alanında görebilirsiniz. Biraz iddialı bir renk olması sizi kesinlikle korkutmasın. Özel günlerde, günlük hayatta ve evde doğru kombinleri oluşturduğunuzda kırmızı ile çok iddialı ve cesur bir görünüm sergileyebilirsiniz. Önemli olan doğru parçalar ve renklerle bir araya getirebilmenizdir.

İşte kırmızı giysilerinizi nasıl doğru bir şekilde kombinleyebileceğinize dair öneriler:

Kırmızı Alt Giyim

Kırmızıyı seviyor olsanız da henüz baştan aşağı kırmızı giyinmeye hazır olmayabilirsiniz. O halde sadece alt giyimde kırmızı parçalar seçerek başlayabilirsiniz. Kırmızı bir pantolon ya da kırmızı bir etek ile çok iddialı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kırmızı pantolonunuzu ya da eteğinizi beyaz bir tişört, kot ceket ve beyaz bir spor ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz.

Kırmızı Ceket veya Mont

Kırmızıyı soğuk havalarda da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Siyah bir pantolon, balıkçı yaka bir kazak üzerine kırmızı bir ceket ya da mont giyerek harika bir dış giyim stili elde edebilirsiniz. Altına da alçak ama blok topuklu bir ayakkabı giyerek kombini tamamlayabilirsiniz. Kırmızı ceketiniz ya da montunuz zaten oldukça cesur olduğundan içine giydiğiniz parçaların daha sade olmasını sağlamalısınız.

Pembe ile Kırmızının Uyumu

Kırmızı renk zaten oldukça yoğun, dramatik ve şık bir renk olsa da daha cilveli ve feminen bir görüntü elde etmek için pembe ile bir araya getirebilirsiniz. Tabi bunu yaparken renklerin tonları çok önemlidir. Göz alıcı olmak isterken göz kanatan bir görüntü riskinden uzak durmalısınız. Örneğin pastel pembe bir eteğin üzerine parlak kırmızı bir üst giyebilirsiniz. Gayet hoş bir görüntü oluşacaktır.

Kırmızı Üstler

Kırmızı çok cesur bir renk olduğundan dolayı herhangi bir alt giyimi bile oldukça göz alıcı bir hale getirebilir. Örneğin kot ya da kadife pantolonunuzun üzerine kırmızı bir tişört ya da kırmızı bir bluz giymek sizi oldukça şık gösterecektir. Yada siyah bir eteğin üzerine giyeceğiniz kırmızı bir gömlek ile muhteşem bir hava yaratabilirsiniz.

Denim ile Kırmızı

Gündelik giyim tarzınızda denim pantolonlarınızın üzerine giyeceğiniz kırmızı bir tişört ya da kazak sizi olduğunuzdan daha şık ve modaya uygun gösterecektir. Yada kullanacağınız takı, fular ya da çantada kırmızı tonları kullanmak sıradan bir kombini bile çok iddialı bir hale getirecektir.

Deri ile Kırmızı

Özellikle akşam etkinliklerinde kırmızı deri bir ceket ya da kırmızı bir deri etek çok şık kombinler elde etmenizi sağlayacaktır. Kırmızı deri parçanızı siyah renk ile kombinleyebilirsiniz.

Kırmızı Desenler

Daha sıcak ve eğlenceli bir kombin oluşturmak istiyorsanız kırmızı rengin ağır bastığı geometrik desenler ya da çizgilerden oluşan giysiler giyebilirsiniz. Yada kırmızı çiçekli bir elbise ile de aynı sıcak trendi elde edebilirsiniz.

Kırmızı Aksesuarlar

Kırmızı giysileri çok iddialı bulup giymeye cesaret edemiyorsanız bu kırmızı trendinden uzak kalmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Aksesuarlarınızda kırmızı tonları tercih ederek de kırmızı trendine ayak uydurabilirsiniz.

Yorum Yap

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.