Son Moda Saç Renkleri

Anasayfa / Güzellik / Son Moda Saç Renkleri
Son Moda Saç Renkleri

Beyaz sarı saç 

Bu yıl oldukça popüler olan beyaz sarı saç rengi buz sarı olarak da anılmakta. Popüler İskandinavlardan esinlenilen bu renk scandi sarı, sıcak ve soğuk sarı tonlarının birleşiminden oluşmakta diyebiliriz.

Platin sarı saç rengine çok yakın bir tonu vardır. Bu tonu tercih edecekseniz kuaförünüzden çok emin olmalısınız çünkü saçta oluşacak sarı lekelerin olmaması nazikçe beyazlatılmış bir tonu elde etmesi gerekmekte ve genelde bunu her kuaför kolay bir şekilde başaramıyor ne yazık ki.

Yüz çerçeveleme / Sombre

Saçınızın tümünü boyatmak istemiyorsanız yüz çerçeveleme diye tanımlanan tamda size göre. 90’lı yılların tarzlarını andıran sadece ön iki şeridin daha açık tonda renklendirilmesiyle oluşturulur. Bu nedenle yüzü çerçeveler. Hem doğal hem de şık görünmenizi sağlar.

Bebek Sarışın

Güneş tarafından açılmış görüntüsü sunan bebek sarısı yaz ayları için ideal saç renklerinden biridir.


Çikolata Kahve

Koyu saçlara sahipseniz ama yine de bir miktar açmak istiyorsanız çikolata kahve harika bir seçim olabilir. Yaz aylarında bronzlaşmış cildinizle güzel bir uyum sağlayacaktır. Zarif gizemli ve seksi bir görüntü için doğru seçim diyebiliriz.

Çilekli Bal

Altın sarısı ile kırmızı pigmentlerin karışımı ile oluşan çilekli bal saç rengi yeni sezonun trendleri arasına girmiş bulunmakta. Oldukça doğal görünen renk saçlarınızın göz alıcı şekilde parlamasını sağlıyor. Tam kışa uygun bir saç rengi.

Pastel pembe

Son dönemlerde pastel pembe tonları saç rengi olarak çok sık tercih edilmekte. Şubat ayından beri bir çok ünlünün sayesinde ilgimizi çekmeye başlayan bu renk cesur kadınların tercihlerinden biri. Renkli tonlara başlamak isteyenler için başlangıç rengi olabilir.

Sıcak Gri

Gri saçlar 2020’de en çok göreceğimiz renklerden biri olabilir. Ancak çok açık ve soğuk griler yerine hafif kahverengimsi sıcak bir ton daha doğal görünmenizi sağlayabilir.

Bakır kırmızısı

2020’de kızıl saç renginde yapay şarap renklerini değil de daha çok bakır tonlarını tercih edeceğiz. Örneğin Riverdale dizisindeki Madelaine Petsch ‘in saç rengi örnek gösterilecekler arasında olacağına eminiz.

Çikolatalı Karamel

Çikolata tonlarını sevenlere karamel etkilerini de ekleyerek daha da sevilir hale getirebiliriz. Çeşitli ışık efektleri güneşte parladığı için oldukça güzel görünmekte.

Bal sarısı

Doğal görünen renklerden biride bal sarısı özellikle esmer tenli bayanlarda oldukça hoş görünmekte. Balyaj ve ombre teknikleriyle de birlikte kullanılan bu ton oldukça güzel görünmekte.

Boho-sarışın

Sarı tabanında daha koyu ve uç kısımlarda daha açık renklerle yapılmaktadır. Oldukça doğal görünmesi sebebiyle yaz aylarında boho tarzı sevenlerin tercih sebebi.

Yorum Yap

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.