Yeni Sezonda Pırıltılı Abiyeler

Anasayfa / Alışveriş / Yeni Sezonda Pırıltılı Abiyeler
Yeni Sezonda Pırıltılı Abiyeler

Kendi özel günümüzde yada yakınımızın özel gününde genelde daha pırıltılı abiye modellerini tercih ederiz. Çünkü böyle günlerde daha şık görünmek ve dikkat çekmek isteriz. Pırıltılı abiyelerde tam buna uygun.

Eğer yakınımızın düğünüyse ve salonda yapılıyorsa genelde uzun abiyeler tercih edilir. Abiye seçiminde önemli olan durumlar; yakınlık derecesi ve mekan. Parıltılı bir abiyeyi her ortam kaldırmayabilir yada düğün sahibinin çok yakını değilsek abartı kaçabilir.

Eğer omuzlarınız çok geniş değilse kayık yaka modelleri seçmek omuzları daha fazla ortaya çıkaracaktır. Uzun abiye giymişsek ayakkabı seçiminde önü açık modelleri tercih etmeliyiz.

Amacımız dikkatleri üzerinize çekmekse göğüs detaylı abiyeleri seçmelisiniz. Üst kısmı büstiyer gibi duran belden aşağısı prenses model olan bir abiyeler o gecenin yıldızı siz olabilirisiniz.

Son dönemlerde abiye elbise üzerine tül detaylar oldukça moda. Balon kol abiyelerde yine bu dönemin gözde modelleri arasında. Tül detaylı modellerde daha sonra tülleri çıkartıp daha sade bir abiye şeklinde kullanmakta mümkün.

Vazgeçilmezlerden biri olan siyah vücudu saran abiyeler her dönemin modası olmaya devam etmekte. Olduğumuzdan daha zayıf göstermesi sebebiyle kadınların ilk tercihleri arasında yer almakta.

Son dönemlerde V şeklinde inen göğüs dekolteli gelinlik modası abiyelerde de kendini göstermekte. Küçük göğüslü kadınlar genelde modelleri daha çok tercih etmekte.

Kısa boylu olan yada bacak dekoltesinden hoşlanan bayanların tercihi de tabi ki kısa abiyeler. Kol detayları püsküllü kısa pırıltılı abiyeler oldukça sık tercih edilmekte. Diz kapağının altında yada üstünde biten abiyelerinizi topuklu ayakkabılar ile kullanmanız çok şık görünmenizi sağlayacaktır.

Seçmiş olduğunuz abiye parlak renk ise altına giyeceğiniz ayakkabı daha mat renkte olmalıdır.

Bacaklarınızın kalın olduğunu düşünüp saklamak isteyenlerdenseniz eğer üstü işlemeli altı saten düz inen abiye modellerini tercih edebilirsiniz.

Göğüs dekoltesini seven ama taşıyamam rahat edemem diye korkup giymeyenlerdenseniz artık bu konuda da çözüm bulunmuş durumda. Göğüs bantları sayesinde göğüs dekoltesini istediğiniz gibi ayarlayıp sıkıntı yaşamaktan kurtulabilirsiniz.

Eğer kendi nişanınızsa uçuş uçuş bir abiye modeli tercih edebilirisiniz. Üç boyutlu abiye modellerini incelemenizi öneririm.

Eğer sürekli dans ederim rahatlık benim için önemli diyenlerdenseniz kalın askılı abiye modelleri tam size göre. Düşük omuz yada straplez modellere oranla kalın askılılar daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır.

Son dönemde çok sık rastlanan bir diğer modelde üst kısmı transparan olan abiyeler. Göğüs kısmı taşlarla kaplı bel kısmı transparan olan bu abiyeler şık ve seksi görünmenizi sağlıyor.

En çok tercih edilen abiye modellerinden biride saten abiyeler. Çok şık gözüküyor evet ama onunda kötü yönü tüm kusurları gösteriyor olması. Ama özellikle vücut hatlarıma güveniyorum ortaya çıkmasında bir sakınca yok diye düşünüyorsanız tabi ki bu modeller tam size göre.

Abiye seçiminde tüm bunları göz önünde bulundurmakta fayda var fakat her şeyden önemlisi kendi vücut tipimize ve zevkimize uygun olan modeli bulmakta.

Yorum Yap

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.