“Yıllar Geçiyor, Sen Ne Dersen De..”

Anasayfa / Blog / “Yıllar Geçiyor, Sen Ne Dersen De..”
“Yıllar Geçiyor, Sen Ne Dersen De..”

“Yine bir sona gelmişiz. Yine bir veda. Bu bitiş yepyeni bir başlangıca sebep. Kimine umut, kimine hüzün demek.  Kim olduğuna, nerede kimle olduğuna bağlı hep. Herkese başka.. Her şey çok başka..

Bazen bitsin artık istersin. Canına tak dedirtecek kadar uzun sürmüştür. Canına tak dememiştir ama canına okumuştur. Bitip gidince her şey geçecek gibi gelir. Umuttur çünkü temiz sayfa sandıklarımız. Umut yaşamak için ihtiyaçtır..

Bazen de göz açıp kapama gibi gelir geçirilen süre. Öyle güzeldir ki doyamamışsındır. Bitmesin hiç istersin. Hep bu güzel geçen zamanda kalabilmeyi, hep bu güzel geçen zamanın devam edebilmesini istersin. Ama olmayacak duadır.. Tutamayız zamanı..

Neyi nasıl yaşadığımıza bağlıdır her şey, zamanın bize ne kattığıyla alakalıdır. Ama zamanın çok da umurunda değildir bizim ne hissettiğimiz. O geçer gider. “Vay bee” deyip senenin ‘İkibin kaç’ olduğuyla da ilgilendiğini sanmıyorum. O sebepten çok da mana yüklemeye gerek yoktur.

Sabah uyanacağız, bir bakacağız aynı yataktayız. Bunun mümkünatı için öyle kafanızın çok da güzelleşmemesine dikkat! Aman haa bu nokta önemli. Aynı yatakta kalkabildiysek, o cepteyse gerisi zaten aynıdır. Hayatta değişen bir şey olmamıştır. Tam on ikide sihirli bir değnek dokunmamış demektir yaşamınıza. Aynadaki de yine aynı sen ise şayet; nesi yeni bu yılın? Yada ne faydası var yeniliğin? Kafa aynı kafaysa o zaman kafa kafaya verip gelin bir düşünelim bunu… Bu kutlamacalar neyin kafası?”

Yorum Yap

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.